Home > Základní nastavení eshopu krok za krokem > Uloženka - ceny poboček

Uloženka - ceny poboček

Služba Uloženka nově disponuje novými partnerskými pobočkami, kde si Vaši zákazníci mohou vyzvednout své zboží. Tyto pobočky však mají za tuto službu nastavené jiné ceny, než na které jste byli zvyklí u původních poboček uloženky. Jak službu správně nastavit?


Pokud službu ještě nevyužíváte, na Uložence je nejprve nutné se registrovat, veškeré informace naleznete na http://www.ulozenka.cz/pro-eshopy.
Uloženka Vám poskytne Registrační klíč a ID obchodu, to vše vyplníte v sekci ESHOP => POŠTOVNÉ => ZPŮSOB DOPRAVY => ULOŽENKA =>NASTAVENÍ.

Zde také nastavujete veškeré další podrobnosti k tomuto způsobu dopravy:

Nově zde naleznete dvě zaškrtávací políčka:

Použít vlastní nastavenou cenu dopravy, ne cenu z Uloženky: při zvolení tohoto políčka využíváte vlastní nastavené ceny, přičemž nezáleží na tom, jaké ceny mají stanovené jednotlivé pobočky. 
Použít vlastní nastavenou cenu dobírky, ne cenu z Uloženky: Zde se jedná o cenu dobírky, kterou buďto systém bere z nasatvení jednotlivých položek, nebo - v případě zatržení tohoto políčka - z Vámi nastavené dobírky v sekci POŠTOVNÉ => ZPŮSOB PLATBY.
 
POZOR - Pokud zvolíte cenu dle uloženky, nebude v tomto případě fungovat limit dopravy dle ceny objednávky, pokud takový máte nastavený (například zdarma od ---,-).

V seznamu poboček pak můžete zvolit, jaké pobočky chcete Vašim zákazníkům nabídnout. V případě, že není vybraná ani jedna, nabízejí se automaticky všechny.