Souhrn objednávky

Byla nasazena úprava umožnující zapnutí souhrnu objednávky. Přidali jsme další stránku do objednávkového procesu, která shrnuje informace o objednaném zboží, fakturační adrese a kontaktních údajích.

Nově ve své administraci najdete zaškrtávátko, kterým si můžete tuto funkcionalitu zapnout. Přejděte do zelené sekce Eshop > Objednávky, záložka Nastavení. Zde hledejte "Zapnout stránku s rekapitulací objednávky".

Sourhn objednávky se zobrazuje hned po vyplnění objednávkového formuláře, v tomto formuláři nadále nenaleznete souhlas s obchodními podmínkami, nově byl přesunut právě do souhrnu objednávky.

Při aktivaci této funkce najdete v objednávkovém formuláři nové tlačítko "Pokračovat" (platí pouze pro nové grafické šablony), které nahrazuje tlačítko "Odeslat objednávku". Text tlačítka si můžete změnit ve své administraci, šedá sekce Nastavení > Nastavení webu > Popisy tlačítek.Pro slovenské verze našeho systému je souhrn objednávky implicitně zapnutý a nelze jej deaktivovat. Navíc u tlačítka "Odeslat objednávku" byl přidán text "S odesláním objednávky souhlasím s povinností platby".